Kenmerk: Uitmuntende voorkoms Goeie impakweerstand, waterdigte en anti-korrosievermoë Standaard installeringsmonteringspakkette vir die vashou van paal Geoptimaliseerde afmeting Ontwerp met wyebandtegnologie, medium wins, lae staande golfverhouding
Toepassing: GSM/ CDMA/ DCS/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN/ Wi-Fi-stelsel
Volg hierdie prosedures om die antenna met die houpaal te installeer, pas die kantelhoek van die antenna aan, draai die boute, skroewe en moere vas. (1) L-vormige monteringsstelle moet die antennabout in lyn gebring word, op die plat wasser, veerhaak, skroefdop om die beurt plaas, en dan die moer vasmaak. (2) U-vormige skroefdraadstaaf van M6-vormige bevestigingsstelle moet met getande en L-vormige bevestigingsstelle gemonteer word, antenna met 'n diameter van 35-50 mm moet vasgehou word, en dan die moer vasgemaak word. (3) Om die beste sein te kry, pas die hellingshoek van die antenna aan via die gatposisie van die L-vormige monteringstel, maak dan al die moere vas en verseël die antenna-konnektorpunt. (4) Die oprigtingshoogte moet meer as 3 meter van die basisvlak wees, aangesien nabygeleë oprigtingsgebiede nie hoë geboue en groter metale het nie. Kortom, oopsydige grond.
| Item | Spesifikasies |
| Frekwensiebereik | 698~960MHz/1710~2700MHz |
| Wins | 7/10dBi |
| VSWR | ≤2.0/ ≤1.5 |
| Invoerimpedansie | 50Ω |
| Polarisasie | Vertikaal |
| Horisontale balkwydte | 70°/60° |
| Vertikale balkwydte | 55°/45° |
| Maksimum krag | 50W |
| Verbindingstipe | N-Vroulik |
| Dimensie | 230X210X44mm |
| Werktemperatuur | -40℃~+60℃ |
| Kleur | Wit |
| Montering | Muurmontering |
| Beligtingsbeskerming | GS-grond |
Installasie-instruksies van N of 7/16 of 4310 1/2″ superbuigsame kabel
Struktuur van konnektor: (Fig. 1)
A. voormoer
B. agtermoer
C. pakking

Die afmetings van die afstroop word getoon deur die diagram (Fig. 2), aandag moet gegee word tydens die afstroop:
1. Die eindoppervlak van die binneste geleier moet afgeskuins wees.
2. Verwyder onsuiwerhede soos koperskaal en braam op die eindoppervlak van die kabel.

Montering van die seëldeel: Skroef die seëldeel langs die buitenste geleier van die kabel vas soos in die diagram getoon (Fig. 3).

Montering van die agterste moer (Fig. 3).

Kombineer die voorste en agterste moer deur dit vas te skroef soos getoon in die diagram (Figs (5))
1. Smeer 'n laag smeervet op die o-ring voordat u dit vasskroef.
2. Hou die agterste moer en die kabel bewegingloos. Skroef die hoofskulpliggaam op die agterste skulpliggaam vas. Skroef die hoofskulpliggaam van die agterste skulpliggaam vas met 'n aapsleutel. Die montering is klaar.
