1. Hierdie eienskappe is tipies, maar is dalk nie op alle konnektore van toepassing nie.
2. OEM en ODM is beskikbaar.
| 4.3-10 Manlike/Vroulike konnektor vir 1/2" buigsame RF-kabel | TEL-4310M/F.12-RFC |
| 4.3-10 Manlike/Vroulike konnektor vir 1/2" Super buigsame RF-kabel | TEL-4310M/F.12S-RFC |
| 4.3-10 Manlike/Vroulike Reghoekige konnektor vir 1/2" buigsame RF-kabel | TEL-4310M/FA.12-RFC |
| 4.3-10 Manlike/Vroulike Reghoekige konnektor vir 1/2" Superbuigsame RF-kabel | TEL-4310M/FA.12S-RFC |
| 4.3-10 Manlike/Wyflike konnektor vir 3/8" Super buigsame RF-kabel | TEL-4310M/F.38S-RFC |
| 4.1-9.5 Mini DIN manlike verbinding vir 3/8" superflex kabel | TEL-4195-3/8S-RFC |
| 4.3-10 Manlike/Wyflike konnektor vir 7/8" buigsame RF-kabel | TEL-4310M/F.78-RFC |
| 4.3-10 Manlike konnektor vir 1/4" Superbuigsame Kabel | TEL-4310M.14S-RFC |
| 4.3-10 Manlike konnektor vir LMR400-kabel | TEL-4310M.LMR400-RFC |

Model:TEL-4310MA.12S-RFC
Beskrywing
4.3-10 Manlike Reghoekige Konnektor vir 1/2″ Superbuigsame kabel
| Materiaal en Platering | |
| Sentrumkontak | Koper / Silwer Platering |
| Isolator | PTFE |
| Liggaam en buitenste geleier | Messing / legering geplateer met drie-legering |
| Pakking | Silikonrubber |
| Elektriese Eienskappe | |
| Eienskappe Impedansie | 50 Ohm |
| Frekwensiebereik | GS~6 GHz |
| Isolasieweerstand | ≥5000MΩ |
| Diëlektriese Sterkte | ≥2500 V rms |
| Sentrale kontakweerstand | ≤1.0mΩ |
| Buitenste kontakweerstand | ≤1.0 mΩ |
| Invoegverlies | ≤0.15dB |
| VSWR | ≤1.15@3.0GHz |
| Temperatuurreeks | -40~85℃ |
| Waterdig | IP67 |
Installasie-instruksies van N of 7/16 of 4310 1/2″ superbuigsame kabel
Struktuur van konnektor: (Fig. 1)
A. voormoer
B. agtermoer
C. pakking

Die afmetings van die afstroop word getoon deur die diagram (Fig. 2), aandag moet gegee word tydens die afstroop:
1. Die eindoppervlak van die binneste geleier moet afgeskuins wees.
2. Verwyder onsuiwerhede soos koperskaal en braam op die eindoppervlak van die kabel.

Montering van die seëldeel: Skroef die seëldeel langs die buitenste geleier van die kabel vas soos in die diagram getoon (Fig. 3).

Montering van die agterste moer (Fig. 3).

Kombineer die voorste en agterste moer deur dit vas te skroef soos getoon in die diagram (Figs (5))
1. Smeer 'n laag smeervet op die o-ring voordat u dit vasskroef.
2. Hou die agterste moer en die kabel bewegingloos. Skroef die hoofskulpliggaam op die agterste skulpliggaam vas. Skroef die hoofskulpliggaam van die agterste skulpliggaam vas met 'n aapsleutel. Die montering is klaar.
