Gel-seëlsluiting vir 7/8''-toevoerkabel na aardingstel
Toepassing: 7/8”-voerkabel-aardingstel vir weerdigting
Grootte: L124mm * B89.5mm * H40mm
Nettogewig, 107.5g
Verseëlingsklas, IP 68
Model: TEL-GSC-7/8” na aardingstel
Beskrywing: Gel Seal Closure-produkte bied 'n vinnige en lae-vlak installasievaardigheidsmetode om weerbestande "jumper to antenna" en "jumper to feeder"-verbindings te verkry. Kenmerke:
Vinnig om te installeer. Die installasie van Telsto Gel Seal Closures kan binne sekondes voltooi word.
Telsto Gel Seal Closures is maklik om te verwyder, en in die meeste gevalle herbruikbaar.
Telsto Gel Seal Closures is 'n omhulselontwerp en vereis geen ontkoppeling van 'n kabelverbinding nie.
Telsto Gel Seal Closures benodig geen spesiale gereedskap of materiale vir installasie nie
| Gel Seël Sluiting | |
| Model | TEL-GSC-7/8G |
| Funksie | Gel-seëlsluiting vir 7/8''-toevoerkabel na aardingstel |
| Materiaal | PC+SEBS |
| Grootte | L124mm, B89.5mm, H40mm |
| Invoer | 7/8"-voerder (27-29 mm) |
| Uitset | aarddraad (7-8 mm) |
| Netto Gewig | 188g |
| Lewensduur | Meer as 10 jaar |
| Korrosie- en ultravioletweerstand | H2S, het ultraviolettoets geslaag |
| Ys-sneeu weerstand | tot 100 mm, geen waterlekkasie, geen vormverandering |
| Waterdigte vlak | IP68 |
| Vuurvaste vlak | HB |
| Weerstand teen reënstorms | 100E 150mm/h |