Kenmerk: Uitmuntende voorkoms Geskik vir gewone plafonmontering Wye frekwensieband, lae staande golf, sterk anti-interferensievermoë
Toepassing: Binnenshuise omni-rigting dekking GSM/ CDMA/ PCS/ 3G/ 4G/ LTE/ WLAN stelsel
| Meganiese Spesifikasies | |
| Afmetings | 204X115mm |
| Gewig | 0.5 kg |
| Verkoelermateriaal | Versilwerde koper |
| Radome Materiaal | ABS |
| Radome Kleur | Ivoorwit |
| Operasionele humiditeit | < 95% |
| Bedryfstemperatuur | -40~55 ℃ |
| Elektriese Spesifikasies | |
| Frekwensiebereik | 806-960MHz 1710~2500MHz 2500-2700MHz |
| Wins | 2dBi±0.5 4dBi±1 4dBi ±1 |
| VSWR | ≤1.4 |
| Polarisasie | Vertikaal |
| Rondheid van patroon, dB | ±1 ±1 ±1.5 |
| Vertikale balkwydte | 85 55 50 |
| IMD3, dBc @+ 33dBm | ≤-140 |
| Invoerimpedansie | 50Ω |
| Maksimum insetkrag | 50W |
| Verbinder | N Vroulik |
Installasie-instruksies van N of 7/16 of 4310 1/2″ superbuigsame kabel
Struktuur van konnektor: (Fig. 1)
A. voormoer
B. agtermoer
C. pakking

Die afmetings van die afstroop word getoon deur die diagram (Fig. 2), aandag moet gegee word tydens die afstroop:
1. Die eindoppervlak van die binneste geleier moet afgeskuins wees.
2. Verwyder onsuiwerhede soos koperskaal en braam op die eindoppervlak van die kabel.

Montering van die seëldeel: Skroef die seëldeel langs die buitenste geleier van die kabel vas soos in die diagram getoon (Fig. 3).

Montering van die agterste moer (Fig. 3).

Kombineer die voorste en agterste moer deur dit vas te skroef soos getoon in die diagram (Figs (5))
1. Smeer 'n laag smeervet op die o-ring voordat u dit vasskroef.
2. Hou die agterste moer en die kabel bewegingloos. Skroef die hoofskulpliggaam op die agterste skulpliggaam vas. Skroef die hoofskulpliggaam van die agterste skulpliggaam vas met 'n aapsleutel. Die montering is klaar.
