● RF koaksiale kabelsamestelling (7/16 DIN/N/Mini DIN/4.3-10/OEM/ODM).
● Ons fokus op koaksiale samestellings.
● Ons pasgemaakte RF-kabelsamestellings word ingebou en wêreldwyd verskeep.
● RF-kabelsamestellings kan met baie verskillende konnektortipes en pasgemaakte lengtes vervaardig word, afhangende van u behoeftes en toepassings.
● 1/2-toevoerkabelkonnektor; 4.3-10-konnektorjumper; 4.3-10 vroulike rf-konnektor met flens; 4.3-10 lmr 400-konnektor; 7 16 din-kabelkonnektor; loopkonnektor; koaksiale kabelkonnektor; konnektor 4.3-10; mini din 4.3-10; mx-konnektor; din 7 16 vroulike konnektor.
| Plek van Oorsprong | Sjanghai, China (vasteland) | Handelsmerknaam | Telsto |
| Modelnommer | DINM-12 | Tipe | 7/16 DIN |
| Toepassing | RF | Geslag | Manlik |
| Produknaam | DINM-12 | Kleur | Silwer/Goue |
| Materiaal | koper | Sertifikaat | ISO9001/CE/ROHS |
| Verbindingstipe | 7/16 DIN | Platering | Nikkel / Goue Palting |
| MOQ | 1 Stuk | ODM/DEM | Aangebied |
| Isolasieweerstand | ≥ 10000 MΩ | Temperatuurreeks | -40°C tot +85°C |
Wat is jou maatskappy se MOQ?
MOQ is buigsaam.
Wat is jou afleweringstyd?
Vra asseblief eers ons voorraad, produkte kan uitgestuur word sodra u u deposito ontvang het. Indien u kliëntehandelsmerke gebruik, sal ons 3-5 dae neem om materiale voor te berei en massaproduksie te maak.
Kan u maatskappy aanpassing aanvaar?
Welkom OEM & ODM.
Hoe los jy na-verkope diens op?
Vra ons asseblief vir tegniese ondersteuning as u werkers het wat weet hoe om te herstel. Indien u nie ingenieurs het nie, stuur asseblief die items terug, ons kan die items vir u herstel.
Kan jy 'n monster vir ons stuur om te ontwikkel?
Monsters kan verskaf word.

Model:TEL-DINM.12-RFC
Beskrywing
DIN-manlike konnektor vir 1/2″ buigsame kabel
| Materiaal en Platering | |
| Sentrumkontak | Koper / Silwer Platering |
| Isolator | PTFE |
| Liggaam en buitenste geleier | Messing / legering geplateer met drie-legering |
| Pakking | Silikonrubber |
| Elektriese Eienskappe | |
| Eienskappe Impedansie | 50 Ohm |
| Frekwensiebereik | GS~3 GHz |
| Isolasieweerstand | ≥5000MΩ |
| Diëlektriese Sterkte | 4000 V rms |
| Sentrale kontakweerstand | ≤0.4 mΩ |
| Buitenste kontakweerstand | ≤1.0 mΩ |
| Invoegverlies | ≤0.08dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.08@-3.0GHz |
| Temperatuurreeks | -40~85℃ |
| PIM dBc (2 × 20 W) | ≤-160 dBc (2 × 20 W) |
| Waterdig | IP67 |
Installasie-instruksies van N of 7/16 of 4310 1/2″ superbuigsame kabel
Struktuur van konnektor: (Fig. 1)
A. voormoer
B. agtermoer
C. pakking

Die afmetings van die afstroop word getoon deur die diagram (Fig. 2), aandag moet gegee word tydens die afstroop:
1. Die eindoppervlak van die binneste geleier moet afgeskuins wees.
2. Verwyder onsuiwerhede soos koperskaal en braam op die eindoppervlak van die kabel.

Montering van die seëldeel: Skroef die seëldeel langs die buitenste geleier van die kabel vas soos in die diagram getoon (Fig. 3).

Montering van die agterste moer (Fig. 3).

Kombineer die voorste en agterste moer deur dit vas te skroef soos getoon in die diagram (Figs (5))
1. Smeer 'n laag smeervet op die o-ring voordat u dit vasskroef.
2. Hou die agterste moer en die kabel bewegingloos. Skroef die hoofskulpliggaam op die agterste skulpliggaam vas. Skroef die hoofskulpliggaam van die agterste skulpliggaam vas met 'n aapsleutel. Die montering is klaar.
