Telsto RF-konnektor is 'n hoëprestasie-radiokonnektor met 'n werkfrekwensiebereik van DC-3 GHz, uitstekende VSWR-prestasie en lae passiewe intermodulasie. Hierdie tipe konnektor is baie geskik vir sellulêre basisstasies, verspreide antennastelsels (DAS) en seltoepassings, omdat hierdie toepassings hoëfrekwensie- en hoëprestasiekonnektors benodig om die kwaliteit en stabiliteit van seinoordrag te verseker.
Terselfdertyd is die koaksiale adapter ook 'n baie praktiese radio-instrument. Dit kan die geslag of tipe konnektor van die getermineerde kabel vinnig verander, sodat gebruikers die konfigurasie en verbindingsmodus van die radiotoerusting buigsaam kan aanpas om by verskillende toepassingsvereistes aan te pas. Ongeag in die laboratorium, produksielyn of praktiese toepassing, is die koaksiale adapter 'n baie belangrike instrument. Dit kan die verbindingsproses aansienlik vereenvoudig, werksdoeltreffendheid verbeter en die moontlikheid van verkeerde werking en verbindingsfoute verminder, om sodoende die veiligheid en betroubaarheid van radiotoerusting te verseker.
Telsto RF Koaksiale N manlike na N vroulike reghoekige adapterkonnektorontwerp met 'n 50 Ohm impedansie. Dit word vervaardig volgens presiese RF-adapterspesifikasies en het 'n maksimum VSWR van 1.15:1.
| Produk | Beskrywing | Onderdeel Nr. |
| RF-adapter | 4.3-10 Wyfie na Din Wyfie Adapter | TEL-4310F.DINF-AT |
| 4.3-10 Wyfie na Din Manlike Adapter | TEL-4310F.DINM-AT | |
| 4.3-10 Manlik na Din Vroulik Adapter | TEL-4310M.DINF-AT | |
| 4.3-10 Manlike na Din Manlike Adapter | TEL-4310M.DINM-AT |

Model:TEL-NM.NFA-AT
Beskrywing
N Manlik na N Vroulik Reghoekige Adapter
| Materiaal en Platering | |
| Sentrumkontak | Koper / Silwer Platering |
| Isolator | PTFE |
| Liggaam en buitenste geleier | Messing / legering geplateer met drie-legering |
| Pakking | Silikonrubber |
| Elektriese Eienskappe | |
| Eienskappe Impedansie | 50 Ohm |
| Frekwensiebereik | GS~3 GHz |
| Isolasieweerstand | ≥5000MΩ |
| Diëlektriese Sterkte | ≥2500 V rms |
| Sentrale kontakweerstand | ≤1.0 mΩ |
| Buitenste kontakweerstand | ≤0.25 mΩ |
| Invoegverlies | ≤0.1dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Temperatuurreeks | -40~85℃ |
| PIM dBc (2 × 20 W) | ≤-160 dBc (2 × 20 W) |
| Waterdig | IP67 |
Installasie-instruksies van N of 7/16 of 4310 1/2″ superbuigsame kabel
Struktuur van konnektor: (Fig. 1)
A. voormoer
B. agtermoer
C. pakking

Die afmetings van die afstroop word getoon deur die diagram (Fig. 2), aandag moet gegee word tydens die afstroop:
1. Die eindoppervlak van die binneste geleier moet afgeskuins wees.
2. Verwyder onsuiwerhede soos koperskaal en braam op die eindoppervlak van die kabel.

Montering van die seëldeel: Skroef die seëldeel langs die buitenste geleier van die kabel vas soos in die diagram getoon (Fig. 3).

Montering van die agterste moer (Fig. 3).

Kombineer die voorste en agterste moer deur dit vas te skroef soos getoon in die diagram (Figs (5))
1. Smeer 'n laag smeervet op die o-ring voordat u dit vasskroef.
2. Hou die agterste moer en die kabel bewegingloos. Skroef die hoofskulpliggaam op die agterste skulpliggaam vas. Skroef die hoofskulpliggaam van die agterste skulpliggaam vas met 'n aapsleutel. Die montering is klaar.

Ons maatskappy het verskeie voordele
1. Ons hoë standaard gehalte laat ons uitstaan in die mark. Ons bied nie net kliënte hoë kwaliteit produkte en dienste nie, maar is ook daartoe verbind om gehaltestandaarde te verbeter deur voortdurende optimalisering en innovasie om te verseker dat ons altyd die beste gehalte produkte en dienste lewer.
2. Ons prys is die mees mededingende. Ons besef dat prys 'n baie belangrike oorweging is in 'n hoogs mededingende mark. Daarom streef ons daarna om ons prysvoordeel te handhaaf, kliënte van bekostigbare oplossings te voorsien en kliënte te help om hoër kosteprestasie te behaal.
3. Ons bied die beste pasgemaakte telekommunikasie-oplossings. Ons verstaan kliënte se behoeftes en vereistes deeglik, en bied hulle die beste oplossings volgens hul spesifieke behoeftes en begrotings. Ons doel is om te verseker dat kliënte die beste oplossing vir hulle kry en hul besigheid meer doeltreffend en suksesvol te maak.