N Mannetjie na N Mannetjie Reghoekige Adapter N Tipe Mannetjie RF-konnektor RF Koaksiale Kabel Adapter Konnektor
Telsto RF Connector het 'n operasionele frekwensiebereik van DC-3 GHz, bied uitstekende VSWR-prestasie en lae passiewe intermodulasie. Dit maak dit ideaal geskik vir gebruik in sellulêre basisstasies, verspreide antennastelsels (DAS) en kleinseltoepassings.
Koaksiale adapters is die perfekte manier om vinnig die geslag of konnektortipe op 'n reeds getermineerde kabel te verander.
Telsto RF Koaksiale N manlike na N manlike reghoekige adapterkonnektorontwerp met 'n 50 Ohm impedansie. Dit word vervaardig volgens presiese RF-adapterspesifikasies en het 'n maksimum VSWR van 1.15:1.
Beide krimp- en klemkabeltermineringsprosesse word vir hierdie reeks gebruik.
| Temperatuurreeks | -55~+155°C (PE-kabel -40~+85°C) |
| Impedansie | 50Ω |
| Vibrasie | 100m/S2 (10~500Hz), 10g |
| Frekwensiebereik | GS-11GHz |
| Invoegverlies | <= 0.24dB/6GHz |
| Weerstand teen spanning | 2500V rms op seevlak |
| Werkspanning | 1000Vr.ms op seevlak |
| Isolasieweerstand | >= 5000 MΩ |
| Koppelmoer-retensiekrag | 450N |
| Duursaamheid | >= 500(siklusse) |
| Kontakweerstand | Sentrumkontak <=1mΩ |
| Buitenste Kontak <=1mΩ | |
| Spannings Staande Golf Verhouding | Reguit <= 1.15/6GHz |
| Reghoek <= 1.25/6GHz |
● N-tipe manlike na N-manlike adapter het 'n reghoekige liggaam. Hierdie reghoekige tipe N koaksiale adapter is 'n 90 grade reghoekige RF-elmboogadapter.
● Tipe: N-tipe manlike na manlike 90 grade reghoekige konnektor, M/M-adapter, RF-koaksiale koaksiale adapter.
● Word wyd toegepas op radiotoerusting en instrumente vir die koppeling van RF-koaksiale kabels. Dit kan met die internasionale soortgelyke produk uitgeruil word.
● Kleur: Silwerkleur, vernikkeld.
| Produk | Beskrywing | Onderdeel Nr. |
| RF-adapter | 4.3-10 Wyfie na Din Wyfie Adapter | TEL-4310F.DINF-AT |
| 4.3-10 Wyfie na Din Manlike Adapter | TEL-4310F.DINM-AT | |
| 4.3-10 Manlik na Din Vroulik Adapter | TEL-4310M.DINF-AT | |
| 4.3-10 Manlike na Din Manlike Adapter | TEL-4310M.DINM-AT |

Model:TEL-NM.NMA-AT
Beskrywing
N Manlik na N Manlik Reghoekige RF Adapter
| Materiaal en Platering | |
| Sentrumkontak | Koper / Silwer Platering |
| Isolator | PTFE |
| Liggaam en buitenste geleier | Messing / legering geplateer met drie-legering |
| Pakking | Silikonrubber |
| Elektriese Eienskappe | |
| Eienskappe Impedansie | 50 Ohm |
| Frekwensiebereik | GS~6 GHz |
| Isolasieweerstand | ≥5000MΩ |
| Diëlektriese Sterkte | ≥2500 V rms |
| Sentrale kontakweerstand | ≤1.0 mΩ |
| Buitenste kontakweerstand | ≤0.25 mΩ |
| Invoegverlies | ≤0.15dB |
| VSWR | ≤1.15 reguit;≤1.25 regte hoek |
| Temperatuurreeks | -40~85℃ |
| PIM dBc (2 × 20 W) | ≤-160 dBc (2 × 20 W) |
| Waterdig | IP67 |
Installasie-instruksies van N of 7/16 of 4310 1/2″ superbuigsame kabel
Struktuur van konnektor: (Fig. 1)
A. voormoer
B. agtermoer
C. pakking

Die afmetings van die afstroop word getoon deur die diagram (Fig. 2), aandag moet gegee word tydens die afstroop:
1. Die eindoppervlak van die binneste geleier moet afgeskuins wees.
2. Verwyder onsuiwerhede soos koperskaal en braam op die eindoppervlak van die kabel.

Montering van die seëldeel: Skroef die seëldeel langs die buitenste geleier van die kabel vas soos in die diagram getoon (Fig. 3).

Montering van die agterste moer (Fig. 3).

Kombineer die voorste en agterste moer deur dit vas te skroef soos getoon in die diagram (Figs (5))
1. Smeer 'n laag smeervet op die o-ring voordat u dit vasskroef.
2. Hou die agterste moer en die kabel bewegingloos. Skroef die hoofskulpliggaam op die agterste skulpliggaam vas. Skroef die hoofskulpliggaam van die agterste skulpliggaam vas met 'n aapsleutel. Die montering is klaar.
