Antennas/ Basisstasie / Uitsaai / Kabelsamestelling / Sellulêr / Komponente / Instrumentasie / Mikrogolfradio / Mil-Aero
PCS/Radar/Radio's/Satkom/Surge-beskerming WLAN
1. Ons pas ook spesiale produkte aan om aan ons kliënte se vereistes te voldoen. Wys ons net u tekening, voorbeeld of aangeduide besonderhede, ons sal dit produseer, of stuur asseblief vir ons u spesifieke ingenieursparameters soos IMD, VSWR, plateerwerk, ens.
2. Voorbeeld is OK om te verskaf.
3. Ons sal u binne 24 uur op u navraag antwoord.

Model:TEL-NMA.12S-RFC
Beskrywing
N Manlike Hoekkonnektor vir 1/2″ Superbuigsame kabel
| Materiaal en Platering | |
| Sentrumkontak | Koper / Silwer Platering |
| Isolator | PTFE |
| Liggaam en buitenste geleier | Messing / legering geplateer met drie-legering |
| Pakking | Silikonrubber |
| Elektriese Eienskappe | |
| Eienskappe Impedansie | 50 Ohm |
| Frekwensiebereik | GS~3 GHz |
| Isolasieweerstand | ≥5000MΩ |
| Diëlektriese Sterkte | ≥2500 V rms |
| Sentrale kontakweerstand | ≤1.0 mΩ |
| Buitenste kontakweerstand | ≤0.2 mΩ |
| Invoegverlies | ≤0.12dB@3GHz |
| VSWR | ≤1.1@-3.0GHz |
| Temperatuurreeks | -40~85℃ |
| PIM dBc (2 × 20 W) | ≤-160 dBc (2 × 20 W) |
| Waterdig | IP67 |
Installasie-instruksies van N of 7/16 of 4310 1/2″ superbuigsame kabel
Struktuur van konnektor: (Fig. 1)
A. voormoer
B. agtermoer
C. pakking

Die afmetings van die afstroop word getoon deur die diagram (Fig. 2), aandag moet gegee word tydens die afstroop:
1. Die eindoppervlak van die binneste geleier moet afgeskuins wees.
2. Verwyder onsuiwerhede soos koperskaal en braam op die eindoppervlak van die kabel.

Montering van die seëldeel: Skroef die seëldeel langs die buitenste geleier van die kabel vas soos in die diagram getoon (Fig. 3).

Montering van die agterste moer (Fig. 3).

Kombineer die voorste en agterste moer deur dit vas te skroef soos getoon in die diagram (Figs (5))
1. Smeer 'n laag smeervet op die o-ring voordat u dit vasskroef.
2. Hou die agterste moer en die kabel bewegingloos. Skroef die hoofskulpliggaam op die agterste skulpliggaam vas. Skroef die hoofskulpliggaam van die agterste skulpliggaam vas met 'n aapsleutel. Die montering is klaar.
